DAF EcoDrive+

Więcej o DAF ECODRIVE+

Na czym polega szkolenie?

DAF ECODRIVE+ powstało z myślą o kierowcach zawodowych, których umiejętności mają ogromny wpływ na wyniki firm transportowych, zarówno pod względem wizerunku i zadowolenia klienta, jak i rentowności oraz bezpieczeństwa.

DAF ECODRIVE+ zajmuje się zagadnieniami praktycznymi, pozwalającymi na maksymalizację osiągów pojazdu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Podstawowe elementy szkolenia dotyczą ograniczenia poziomu zużycia paliwa, minimalizacji czasu przestoju wynikającego z nadmiernego zużycia pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku.

Dlaczego szkolenia DAF EcoDrive?

Masz gwarancje, że zostaną one przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Trenerzy to osoby, które mają doświadczenie w jeździe różnymi typami ciągników siodłowych w różnych warunkach. DAF ECODRIVE+ to wiedza jak prowadzić pojazd wykorzystując optymalnie różne rozwiązania wspomagające jazdę, przede wszystkim to praktyczna wiedza z zakresu ekonomicznej i bezpiecznej jazdy oparta o wieloletnie doświadczenie marki DAF jako producenta pojazdów ciężarowych i dostawczych.